İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve İBB Gençlik Meclisi yetkilileri Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastalarına ziyaret gerçekleştirdi. 

Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Beyaz Karanfil Ekibi’nin gerçekleştirdiği ziyarete İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Atakan YILMAZ,  İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed AĞIRBAŞ ve görevli birçok personel katıldı.

Hastalarının yanında olmak ve onlara bir nebze olsun moral vermek amacıyla yapılan ziyaret duygusal bir ortamda gerçekleşti. Aynı zamanda Haseki Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK’e makamında yapılan ziyarette İBB’nin  sağlık alanında yaptığı yatırım ve hizmetler hakkında bilgiler verilip hastane yönetimin talep önerileri alındı. Kendilerine karanfil, kolonya ve çikolata ikramında bulunan Büyükşehir ekibine teşekkür eden hasta ve yakınları, yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin sadece özel günlerde değil her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan YILMAZ ve AĞIRBAŞ hasta ve yakınlarına Başkan Kadir TOPBAŞ’ın selam ve iyi dilekleri iletti.