İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş 30 kişilik Beykoz Gençlik Meclisiyle bir araya geldi. Toplantıda Beykozlu gençlerin İBB Gençlik Meclisi’ni yakından takip ettiklerini vurgulayan Ağırbaş, daha sonra inşaatı devam eden Karlıtepe Camii, Beykoz Yoros Kalesi ve Yuşa Türbesi’ni ziyaret etti. 

İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş Beykoz’dan gelen ilçe gençlik meclisi üyeleriyle bir araya geldi. 30 kişiden oluşan gençlik meclisi grubuyla görüşen Ağırbaş toplantıda İBB Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş’ın oluşturduğu misyon ve misyon doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini, diğer gençlik meclislerinin çalışmalarını takip ettiklerini ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Beykoz yerel gazetelerinin gençlik meclisine yönelik ilgilerine dikkat çeken Ağırbaş, gazetelere yayınlarından dolayı da teşekkür etti.

Ağırbaş görüşmenin ardından Karlıtepe Camiinin inşaat alanını ziyaret ederek inşaat alanında yetkililerden bilgi aldı. Camiye bağlı olan seyir kulesinden İstanbul’un eşsiz manzarasını seyreden Ağırbaş, Beykoz Yoros Kalesinin restorasyon alanında da incelemelerde bulundu. Kalenin tarihi hakkında da bilgi alan Ağırbaş, son olarak Yuşa Türbesini ziyaret etti.