İBB Gençlik Meclisi YGS sınavına girecek öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. İBB Florya Sosyal Tesislerinde sınava girecek 30 öğrenciyle buluşan Gençlik Meclisi, öğrencilere stres ve heyecanın sınavın önüne geçmemesi tavsiyesinde bulundu. 

Liselilere yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdüren İBB Gençlik Meclisi yaptığı çalışmalar ve organizasyonlarla İstanbullu gençlere ulaşmaya devam ediyor. Her ay bir önceki döneme oranla daha fazla İstanbullu gençle irtibat kuran, daha fazla genci çalışmalarına dâhil eden İBB Gençlik Meclisi 5. Döneminde liseli öğrencilere ulaşma, ihtiyaçlarını ve projelerini değerlendirme konusunda liseli öğrencilere her türlü desteği sağlayacaklarını bildiriyor.

İBB Gençlik Meclisi tarafından sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerin yanında birçok proje ve organizasyon yapılırken. İBB Florya sosyal tesislerinde 30 kişilik bir lise öğrenci grubuna YGS sınavına girmeleri nedeniyle moral yemeği verildi. Gençlik meclisi tarafından öğrencilere başarıları dilekleri iletildi, sınav stresinin ve heyecanının sınavın önüne geçmemesine yönelik tavsiyelerde bulunuldu.