İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Gençlik Çalışmaları Kapsamında Özel Ödül

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca belediyeler arasında düzenlenen ‘Gençlik’ temalı yarışmada, projeleriyle dereceye girenlere ödüllerini Başbakan Ahmet Davutoğlu dağıttı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’ın da yer aldığı ödül töreninde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Gençlik Çalışmaları kapsamında Özel Jüri Ödülü verildi. Başkan Topbaş, Özel Jüri ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı. İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş da törende İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’a eşlik etti.

Oluşturmuş olduğu gençlik yönetim modelleri ve yapmış olduğu çalışmalar neticesinde daha önce gençlik alanında birçok kez model seçilen İBB, böylece ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Başkan Kadir Topbaş, kendisi tarafından 2004 yılında kurulan İBB Gençlik Meclisi’nin 5. Dönem çalışmalarının yer aldığı tanıtım standını Başbakan Davutoğlu ile birlikte ziyaret ederek bilgi aldı. Başkan Topbaş, Başbakan Davutoğlu’na İBB Gençlik Meclisi çatısı altında oluşturulan İstanbul Gençlik Yönetişim Modelini anlattı.