İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi bünyesinde gerçekleştirilen İstanbul Kahvaltıları tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul Kahvaltıları ile bir araya gelen gençler her hafta değişen konu ve konukları ile farklı alanlarda bilgi sahibi olmaları sağlanıyor.

İstanbul Kahvaltıları’nın 2. Hafta programı eski Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir eşliğinde gerçekleştirilecek. Erkan Kandemir sağlık alanında eğitim alan gençler ile bir araya gelip gençlerin sorularını yanıtlayarak gençlik, siyaset ve İstanbul hakkında değerlenlendirmelerde bulunacak.

İstanbul Kahvaltıları Programı Eski Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir ile 24 Ekim Cumartesi günü saat 10:00’da Topkapı Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek.Her hafta Topkapı Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek olan kahvaltılara farklı konu ve konukları ile değerli katılımcılar katılarak gençler ile bir araya gelecek. Programda buluşan gençler İstanbul ve İstanbul gençliğinin sorunlarını masaya yatırıp konuşmacılar ile birlikte ortak çözümler üretecekler.

Kahvaltıya katılmak isteyen gençlerin İBB Gençlik Meclisi sayfasındaki İstanbul Kahvaltıları Başvuru formunu doldurması mecburidir.Kabul edilenlere mesaj olarak geri dönüş yapılacaktır.

Başvuru İçin:Tıklayınız