İBB Gençlik Meclisi üyeleri Girişimcilik Otobüsü ile Gaziosmanpaşa Mavigün Kolejine gitti. Girişimcilik ve Yenilik Çalışmaları Komisyonu tarafından organize edilen programda okulun konferans salonunda ortaokul öğrencilerine yönelik olarak seminer düzenlendi.

Gençlik Meclisi bünyesindeki komisyonlardan biri olan Girişimcilik ve Yenilik Çalışmaları Komisyonu’nun organize ettiği programda Özel Mavigün Koloji ziyaret edildi. Girişimcilik otobüsü ile gidilen okulda 5., 6.,7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi.

Girişimcilik ve Yenilik Çalışmaları Komisyonu Üyesi Elif Nurdan Gökalp’in verdiği ve girişimcilik konusunun konuşulduğu semineri 300 öğrenci dinledi. Seminer sırasında öğrencilerin bir hayli eğlendikleri gözlendi. Bir saatlik seminerin sonunda ise öğrencilerden seçilen bir grup Girişimcilik Otobüsünü gezdi.  Otobüs içerisinde gençlerin fikirleri üzerine konuşuldu. Yarım saat kadar otobüste duran öğrencilere ilgi ve yeteneklerini ölçen anket yapıldı. Meclis üyeleri ziyaretin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.