İBB Gençlik Meclisi 5. Dönemi’nden itibaren izlediği politika ve uyguladığı projeler ile İstanbul gençliğine yönelik çalışmalara devam ediyor. Oluşturulan Mükemmellik Politikası gereği yıl boyunca işbirliği yaptığı paydaşları ile değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyor.

İBB Gençlik Meclisi izlediği politikalar ile İstanbullu gençlere ulaşarak gençlere yönelik yaptığı çalışmalara yenilerini ekleyerek hız kazandırmak istiyor. 5. Döneminden itibaren İBB Gençlik Meclisi İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın vizyon ve misyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Soru cevap şeklinde gerçekleşen kahvaltı programında 5. Dönem faaliyetleri değerlendirilerek, yapılması gereken iyileştirmeler vurgulandı. Paydaşları dinleyen İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş, yaptıkları faaliyetler hakkında değerlendirmeler de bulundu ve katılımcılardan da Gençlik Meclisini değerlendirmelerini istedi. Farklı alanlarda yapılabilecek faaliyetler üzerinde konuşularak İBB Gençlik Meclisi işleyişi hakkında konuşuldu.

 

Toplantıya İBB Gençlik Meclisi memnuniyet anketi yaparak son verildi.