İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş ve meclisin divan üyeleri Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı İsmail Emanet’i makamında ziyaret etti.

İBB Gençlik Meclisi Samed Ağırbaş’ın başkanlığında İstanbul’da yaşayan beş milyon gence ulaşmak için çalışmalara devam ediyor. İstanbullu gençleri sosyal, kültürel, sanatsal, spor gibi alanlarda geliştirerek topluma yararlı kişiler haline getirmeyi amaçlayan İBB Gençlik Meclisi özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, güzel ahlaklı, hoşgörülü, sorumluluk sahibi bir gençlik yetişmesini hedefliyor.

Bu kapsamda STK ziyaretlerinde bulunan İBB Gençlik Meclisi gençlere yönelik birçok proje hazırlıyor. İBB Gençlik Meclisi Başkanı Ağırbaş ve divan üyeleri de bu bağlamda Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı İsmail Emanet’i makamında ziyaret etti. Ağırbaş ve beraberindekiler Emanetle gençliğin geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulundular. Gençlerin sosyal, fiziksel, zihinsel ve manevi gelişimlerini önemseyen; bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamayı amaçlayan TÜGVA’nın Başkanı İsmail Emanet gençlere yönelik her türlü projenin arkasında olacaklarını belirtti.

Ziyaretin ardından Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş ve İsmail Emanet hatıra fotoğrafı çektirdi.