Kariyer Turnesinin İkincisi Gedik Üniversitesinde Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleşti

İBB Gençlik Meclisi tarafından ikincisi düzenlenen Kariyer Turnesi Gedik Üniversitesinde öğrenciler ile buluştu.

 Hedef kitlesini üniversite öğrencileri olarak belirleyen ve üniversite öğrencilerini sektörlerinde lider firmalar ile bir araya getirerek onlara iş, staj, burs ve daha birçok alanda ayrıcalık sağlamayı amaçlayan Kariyer Turnesi’nin ikincisi Gedik Üniversitesinde gerçekleşti.

       Girişimcilik Kulübü işbirliği ile yapılan Kariyer Turnesi, 30 Ekim Perşembe günü Gedik Üniversitesi MYO Konferans salonunda gerçekleşti. Etkinliğe Dizayn VİP Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, JCI Uluslar Arası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Megapol Başkanı Esat Gök, Girişimci Yazar Alper Acarlı, Pazarlama Danışmanı Recep Çelik son olarak İmaj Danışmanı ve blogger olan Alp Üstüngör Konuşmacı olarak katıldı.  İnteraktif bir şekilde gerçekleştirilen etkinlikte konuşmacılar kendi hayat deneyimlerinden yola çıkarak katılımcılara yurt dışında eğitim, kariyer gelişimi, pazarlama, imaj yönetimi gibi birçok alanda önemli bilgiler verdi. Konuşmacılara dekan, kulüp başkanı ve meclis koordinatörleri tarafından plaket verildi. Sosyal medya üzerinden olumlu geri dönüşler alınan eğitim sonunda katılım sertifikasının yanı sıra katılımcılara çeşitli promosyon ürünler verildi.

       İstanbul için turne sonundaki hedeflerini toplamda 10bin’i aşkın öğrenciye ulaşarak bu öğrencileri kendi alanlarında farklı projelerde görmek olarak belirleyen Kariyer Turnesi ekibi, oldukça başarılı geçen Lansman Yemeği ve Üniversite etkinlikleri ile hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor