İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Saraçhane Belediye Sarayı’nda düzenlenen törende İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile bayramlaştı. Törene İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş ve İBB Gençlik Meclisi üyeleri de katıldı.

İslam aleminin Ramazan Bayramını da tebrik eden Topbaş, bayramların barış, hoşgörü ve insani değerleri yeşertmesini diledi. Medeniyetlerin merkezi olan İstanbul’a hep birlikte 11 yıldır hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Kadir Topbaş, mesai arkadaşlarına teşekkür etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve hizmetleriyle Türkiye’deki ve dünyadaki şehirlere örnek olduğunu vurgulayan Topbaş, İstanbul’un geleceğinin çok daha parlak olduğunun altını çizdi.

“İstanbul’u turizm, kongre, fuarcılık, finans ve moda başkenti yapmayı hayal ettik ve hamdolsun her birini tek tek gerçekleştiriyoruz” diyen Topbaş, İstanbul’un kendine olan özgüveninin çok daha fazla geliştiğini kaydetti. Mesai arkadaşlarına “Her biriniz isimsiz kahramanlarsınız” diye hitap eden Topbaş, “Çalışırken iki günümüz aynı olmamalı. Hep daha iyisi, daha güzeli nasıl olur diye araştırarak İstanbul’a ve insanlığa daha güzel hizmetler üretmeye devam etmeliyiz” diye konuştu.

İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş da tüm İslam alemini Ramazan Bayramını kutlayarak, sağlıklı, huzur ve barış içerisinde bir bayram geçirmelerini diledi.