İBB Gençlik Meclisi, komisyonlara yönelik oryantasyon ve tanıtım çalışmalarını sürdürüyor.

Ali Emiri Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda gönüllü olarak komisyonlarda yer almak isteyenlere bilgilendirme yapıldı.

İBB Gençlik Meclisi, İstanbullu gençlere kendi ilgi alanlarına göre faaliyet gösterebilecekleri komisyonların faaliyetleri ve genel olarak İBB Gençlik Meclisi’nin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vermek amacıyla, gönüllü üyelerle art arda önemli buluşmalar gerçekleştiriyor.

İstanbul genelinde 15-25 yaş aralığındaki gençlere yönelik sosyal sorumluluk projelerinden sanata, sağlıktan çevreye, hukuktan insan haklarına, spordan bilime birçok alanda çalışmalarına hız kesmeden devam eden İBB Gençlik Meclisi bünyesindeki komisyonlar, yeni üye adaylarına tanıtıldı.

İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş’ın önderliğinde faaliyetlerini sürdüren meclisimize üye olmak isteyen gönüllüler soruları, görüş ve düşünceleriyle yapılan karşılıklı fikir alışverişi neticesinde daha verimli hale gelen tanıtım toplantılarımız yoğun ilgi gördü ve projelerimiz hakkında etraflıca bilgi paylaşımı sağlandı.

Başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş olmak üzere, İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş’a tüm meclise teşekkürlerini ileten gençler, kendilerini geliştirebilecekleri projelerde görev almak için her an hazır olduklarını dile getirdiler.