İBB Gençlik Meclisi’nin organize ettiği Yönetişim Buluşmaları Taksim Cer Atölyesi konferans salonunda başladı.

Yönetim Buluşmalarının ilk konuğu İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş ile olduYönetişim Buluşmaları’nın ilk konuğu Osman Savaş, gençler ile bir araya gelerek Gençlik Spor ve Lojistik yönetimi hakkında gençlere bilgi ve deneyimlerini aktararak gençlerin sorularını yanıtladı. Osman Savaş gençler ile tek tek tanışarak gençler ile hasbihal etti.

Kendi hayatından kesitleri anlatan Osman Savaş, İstanbul’un lojistik sistemi ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Gençlik ve spor çalışmalarından bahsederek İstanbul Büyükşehir bünyesinde 320 bin kayıtlı sporcu olduğunu söyledi. Her türlü ihtiyaçlarının belediye tarafından karşılandığını, ailelerin bu durumdan çok memnun olduklarından bahsetti. Belediyenin bu başarısının aylık haftalık ve aylık yapılan istişarelerden geçtiğinden bahsederek işi sıkı takip ettiklerine değindi.

Yönetişim buluşmalarına İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş’ta katıldı. Buluşma sonrasında Osman Savaş’a plaketini takdim eden Samed Ağırbaş Osman Savaş’a teşekkür etti.

İBB Gençlik Meclisi kendi alanında uzman kişileri gençler ile buluşturarak onların tecrübelerinden faydalanmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği yönetişim buluşmaları her ay birbirinden değerli konuklar ile devam edecektir.